Login Register

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
نام کاربری
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
پست الکترونیکی *
تکرار پست الکترونیکی *

مدیریت شبکه ای در حوزه حفاظت از تنوع زیستی

yooz

فاطمه سیفی: شبکه ترکیبی از نهادها در تعاملات اجتماعی است. شبکه‌ای شدن برای همه سازمانهای بزرگ و کوچک یک موضوع حیاتی است. پیش شرط اجرای موفقیت‌آمیز شبکه‌ای شدن وجود این تمایل است که فکر کردن به شیوه‌های نوین را بپذیریم و وجه مشخصه شبکه ها، وابستگي آنها به اهداف و مقاصد مشترک، تقسیم کار، مشارکت اعضا به صورت داوطلبانه و نیز کاهش هزینه ها و کیفیت بهتر است، اعضا به نهادها و سازما نهاي مختلفي تعلق داشته و معمولاً از نظر اجتماعي و فيزيکي نيز از يکديگر فاصله دارند.از نظر مانوئل کاستلز، شبکه ها شکل اجتماعی جدید جوامع ما را تشکیل می دهند، و گسترش منطق شبکه ای تغییرات چشمگیری درعملیات ونتایج فرایندهای تولید، تجربه، قدرت وفرهنگ ایجاد می کند.

متن کامل این مقاله را در فایل پیوست مطالعه کنید.

تماس با ما

جهت ارتباط با مدیریت، ارسال انتقادات و پیشنهادات و نیز ارسال مقالات و اخبار حوزه سیاست گذاری می توانید با نشانی الکترونیکی زیر تماس حاصل فرمایید .

info@ippra.com

ایپرا تلاش خواهد کرد، در کمترین زمان، به مکاتبات شما پاسخ داده و ترتیب اثر دهد.

درباره ما

 تارنمای «تجزیه و تحلیل سیاست گذاری عمومی» (ایپرا/Ippra) پایگاهی تخصصی است جهت استفاده اساتید، دانشجویان و علاقه مندان حوزه سیاست گذاری عمومی که با هدف توسعه و ترویج گرایشات سیاست گذاری در حوزه فرهنگ، سلامت، علم، صنعت و تجارت فعالیت می کند. در این نشانی اینترنتی می توانید خبرهای سیاست گذاری داخل و خارج از کشور را دنبال و نیز مقالاتی در زمینه بهترین نمونه های سیاست گذاری ایران و سایر نقاط جهان را، مطالعه کنید. ایپرا همچنین، برگزاری دوره های آموزشی و پژوهشی، کلاس ها و مجموعه های کارگاهی مرتبط با این حوزه را برای ادارات، سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی تضمین می کند.